KUCHNIE

Meble kuchenne
Meble Kuchenne - eleganckie, funkcjionalne, solidne. Kuchnia to dla każdej pani domu jedno z najważniejszych miejsc w mieszkaniu. Jest również pomieszczeniem użytkowym przez resztę domowników, więc powinna być doskonale zaplanowana i wykonana. To jak się w niej czujemy w dużej mierze zależy od jej fukcjionalności. Styl kuchni to indywiduala kwestia gustu. Prezentujemy dla Państwa kuchnie nowoczesne, które cenią się komfortem, wygodą i lekkością formy oraz najwyższą jakością i funkjonalnością. Kuchnie klasyczne, które pomimo upływu czasu wciąż cieszą się trwałością i elegancją. Mamy nadzieje, że zdjęcia naszych kuchni będą inspiracją do stworzenia własnego interesującego pomysłu na przyszłą kuchnię, która może zostać zrealizowana z naszą pomocą.

 

SZAFY WNĘKOWE

Szafy wnękowe
Zapewne w każdym domu jak i mieszkaniu chcielibyśmy mieć porządek. Dlatego prezentujemy Państwu solidne i pojemne szafy wnękowe i garderoby, które pomieszczą wszystkie rzeczy domowników i sprawią, że można ekonomicznie wykorzystać pustą wnękę, ale także stworzyć powierzchnię idealnie skomponowaną z wnętrzem. Garderoba to pomieszczenie, które wypełnione jest pułkami, szufladami i drążkami, na których możemy swobodnie ułożyć nasze ubrania czy różnego rodzaju rzeczy. Zaletą takiej garderoby jest praktyczne zagospodarowanie wnętrza w naszym domu. Także szafy wykonywane na wymiar są idealnie dopasowanie do wolnej przestrzeni, czego nie ma w tradycyjnych szafach wolnostojacych nabywanych w salonach meblowych. Dlatego też staramy się, aby zamawiane przez naszą firmę szafy, czy garderoby były jak najbardziej fukcjionalne i praktyczne, a jednocześnie estetycznie i elegancko prezentowały się we wnętrzu.

 

ŁAZIENKI

Zabudowa łazienki
Łazienka jest bez wątpienia miejscem, w którym powinno być wygodnie, estetycznie i bezpiecznie. Dlatego też podczas remontu staramy się właściwie ją rozpalnować i urządzić, aby spełniała oczekiwania całej rodziny. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju zabudowy łazienkowe, jak również szafki, regały czy półki, które pomogą Państwu uporządkować wszystkie przechowywane w niej kosmetyki, przybory oraz chemię. Staramy się aby materiały wykorzystywane do tego typu pomieszczeń były przygotowane na trudne warunki panujące w tym pomieszczeniu jak wysoki poziom wilgoci i stały kontakt z wodą, które wyeliminują ryzyko odkształceń ich powierzchni.

 

SKLEPY, BIURA, GABINETY

Meble do biur, sklepów, gabinetów, itp.
Prezentujemy dla Państwa meble biurowe wyprodukowane przez naszą firmę o różnym standardzie i przeznaczeniu. Produkujemy proste i estetyczne meble pracownicze, do recepcji, sklepów, gabinetów, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Lady czy biurka są ważnym elementem w firmie, gdyż właśnie przy nich następuje pierwszy kontakt z klientem. Nietypowe kształty mebla to dla nas czysta przyjemność. W połączemiu z Państwa oczekiwaniami i pomysłami możemy stworzyć coś zjawiskowego.Postaramy się aby tego typu meble mogły ułatwić wykonywanie pracy i sprawić, że będzie ona komfortowa.

 

STOLARSTWO ARTYSTYCZNE

Stolarstwo artystyczne.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo również wysokiej jakości meble stylowe, piękne i luksusowe meble drewniane, meble w stylu angielskim, jak również różnego rodzaju zabudowy, które stworzą niepowtarzalny klimat elegancji i dobrego stylu w Państwa domach. Oferujemy również pełną dowolność plastyki mebla. Wykonywane meble malujemy na kolor, nanosimy patynę aby wyeksponować piękno mebla, jak również lakierujemy, co pozwoli Państwu na atłasową gładkość mebla i podkreśli naturalne piękno i walory estetyczne drewna. Wszystkie elementy dekoracyjne wykonujemy sami jak np: listwy wieńczące, ażury, blendy, pilastry, gzymsy, głębokie żłobienia wypełnione patyną.

 

RENOWACJA

Renowacja, naprawa mebli.
Usługi stolarskie to nie tylko wykonywanie nowych mebli, ale również naprawy i renowacja. Stare meble są często cennymi pamiątkami rodzinnymi. Wykonywane z drewna zdobione ręcznie są solidne, a zarazem stylowe.Odpowiednio odrestaurowane mogą służyć jeszcze wielu pokoleniom. Tylko u nas pomożemy ci odrestaurować nawet mocno zniszczony mebel, który zawsze wydawał się Państwu stary i stracił po latach swój blask.

 

INNE

Inne
Na Państwa życzenie wykonamy różnego rodzaju obróbki. Wykonamy każdą szafkę , stolik czy półkę niestandardową jakiej nie da się kupić w żadnym sklepie. Oferujemy też pomoc mniejszym firmom w zakresie formatowania płyt meblowych, oklejania, przycinania blatów, heblowania różnych elementów drewnianych, szlifowania, frezowania itd.